Technologia


DRUK CYFROWY

Dzięki nowoczesym drukarkom tonerowym i ploterom oferujemy Państwu szeroką ofertę w druku cyfrowym. Jesteśmy w stanie drukować nie tylko na wielu rodzajach papieru i różnych podłoży, ale i formatach. Plakaty, opakowania, kalendarze, foldery, broszury i wiele innych nawet drobnych rzeczy (np. wizytówki) - wszystko szybko, z najwyższą jakością i wygodą.

 

DRUK OFFSETOWY

druk offsetowy w formacie B1 (70 x 100 cm) i B2 (50 x 70 cm) 
- personalizacje druków 
- oprawę zeszytową 
- falcowanie, bigowanie, rycowanie, 
- klejenie, wiercenie 
- listwowanie 
- sztancowanie do formatu B1 
- kaszerowanie do formatu B0 (140 x 100 cm) 
- uszlachetnianie druków 
- foliowanie folią błyszczącą, matową oraz foliami specjalnymi, lakierowanie offsetowy i UV płaszczyznowe i wybiórcze 
- projekty graficzne, przygotowanie do druku i DTP 
- naświetlanie płyt CTP 

Drukujemy do formatu B1 na podłożach powlekanych i niepowlekanych, na kartonach i podłożach niewsiąkliwych, a gramaturach 80 (o maksymalnej grubości 0,8 mm) - 500 g/m2 . Prace u nas wydrukowane możemy poddać szerokiej gamie procesów uszlachetniających.

 

PRODUKCJA I ZADRUK PŁYT

Przy tłoczeniu lub zadruku cyfrowym UV, nagrywaniu i kopiowaniu płyt CD i DVD oferujemy państwu pełną formę wydawniczą dla produkowanych u nas płyt w postaci wydruku okładek, książeczek i pakowaniu oraz foliowaniu wybranych przez Państwa opakowań.

 

OPAKOWANIA NA PŁYTY

Opakowania DigiPack należą do najbardziej eleganckich opakowań na płyty CD oraz DVD. Kartonowe okładki można dowolnie zadrukować stosując dodatkowe metody uszlachetniania (foliowanie, tłoczenie, kalandrowanie itp. - cena w takich przypadkach ustalana jest indywidualnie), co sprawia, że digipack jest najelegantszą obecnie formą wydawniczą. Plastikowy tray zapewnia natomiast odporność opakowania na zgniatanie i załamywanie.

Oferujemy następujące rodzaje opakowania DigiPack: 
- Jeden tray na płytę, jednołamowy, format digipacka CD ( 140x120 ) z lub bez książeczki